• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

‘Hazar’a şapka çıkarıyorum’

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan ‘Hazar’a şapka çıkarıyorum’ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı ‘Hazar’a şapka çıkarıyorum’
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d7a552f974e2765d483003.jpg

Kanal D’nin reyting rekortmeni ‘İnci Taneleri’ dizisinde Piraye karakterini canlandıran Selma Ergeç, rol arkadaşı Hazar Ergüçlü’ye övgüler yağdırdı. Oyuncu, Ergüçlü’nün pavyondaki dans sahneleriyle ilgili sık sık gündem olmasına, “Herkes şahane oynuyor ama Hazar olağanüstü performans gösteriyor. Şapka çıkarıyorum onun oyunculuğuna. Dizinin başarısından dolayı mutluyum” dedi.

Dizide Dilber karakterine hayat veren ve her bölüm sonrası sosyal medyanın ‘En Çok Konuşulanlar’ listesinin üst sıralarındayer alan Ergüçlü ise, Londra Moda Haftası’na katıldı. Burberry’nin kreatif direktörü Daniel Lee’nin 2024 Kış Koleksiyonu’nu yerinde izleyen oyuncu, tarzıyla yine gündem oldu. Londra sokaklarından karelerini yayınlayan Ergüçlü’ye hayranları, “Hem güzel hem tarz” mesajını gönderdi.

Üst Alt