• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haftalık burç yorumları ve Dolunay'ın burçlara etkisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haftalık Burç Yorumları kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Haftalık burç yorumları ve Dolunay'ın burçlara etkisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haftalık Burç Yorumları
Konu Başlığı Haftalık burç yorumları ve Dolunay'ın burçlara etkisi
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

2 Eylül Dolunay'ı burçları nasıl etkileyecek?

İşte ünlü astrolog Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumları ve Dolunay'ın burçlara etkileriyle ilgili açıklamaları...
Bu hafta bolluğu ve bereketi hayatımıza getirecek, bırakmayı öğreneceğimiz, ruhsal olarak şifalanacağımız çok da güzel bir Dolunay yaşanacak. Tam da çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek. O yüzden tam da yeni bir sayfa açmak istiyorsak, kötü alışkanlıklarımız varsa ve bundan kurtulmayı arzuluyorsak, hayatımızın yönünü iyi belirlemek istiyorsak, hayatı daha güzel bir noktadan yaşamak istiyorsak aslında bu Dolunay’ı çok da güzel kullanabiliriz. Yeni haftada ilişkilere, özellikle de kadın-erkek ilişkilerine dikkat etmek gerekecek. Onun dışında biraz daha rahatlayacağımız bir hafta diyebilirim. Pandemiyle ilgili inşallah güzel haberler de alırız. Çünkü biraz keşiflerin, buluşların da gökyüzünde etkin olacağı bir sürece doğru gidiyoruz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Önümüzdeki hafta güzel bir Dolunay var. Bu Dolunay öncelikle hepimizi çok iyi bir şekilde şifalandırsın. Bu Dolunay hayatınızla ilgili önceden fark etmediğiniz bir konunun ön plana çıkmasına neden olacak. Yakınlarınızdan, çevrenizden bir haber duyabilirsiniz. Uzun zamandır bir konunun iç yüzünü merak ediyorsanız bu Dolunay biraz daha hassas olacaksınız. Bazı olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Birilerine bakmak, aynı zamanda başkalarının derdiyle uğraşmak bu Dolunay önemli olacak. Kötü bir alışkanlığınız varsa bırakmak için uygun bir zaman diliminde olacaksınız
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Sosyal çevre ve arkadaşlık alanları aktif olacak sevgili Boğaların. O yüzden arkadaşlarınızla olan ilişkilerde birtakım hassas oluşumların bu Dolunay’la birlikte karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bir arkadaşınızın duygusal meselesi, hayatıyla ilgili bir konu önümüzdeki günlerde önemli olacak. Yine bir arkadaşlarınızla ilgili mesele varsa bu meseleyi tamamlamak için de uygun bir zaman dilimi içerisine girebilirsiniz. Davet ve aktiviteler önümüzdeki dönemde hayatınızı hareketlendirebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Dolunay’ın etkisine baktığımızda kariyer ve iş konularının çok ön plana geçtiğini görüyoruz. İkizler burçlarının bu dönemde evine, ailesine ve yuvasına ihtiyacı var. Ama tam da bu Dolunay’la beraber algılarını kariyer ve iş konularına çevirecekler. Dolunay zamanı dengede olmak çok önemlidir. Yaptığımız işlerin tam tersi durumlarla karşılaşmak zorunda kalabiliriz. O yüzden ailenize değer vermek isterken bu dönem işinizde oluşan bir olay daha fazla vaktinizi alabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Seyahat eğitim, yurt dışı bağlantılı işler veya uzaktan gelecek haberlerin önem kazandığını söyleyebiliriz. Mesela öğrenci Yengeçler bu Dolunay ile beraber çok önemli bilgiler edinebilirler. Öğrencilik hayatlarıyla ilgili heyecan duyabilirler. Bu hafta itibariyle maddi konularda da çok büyük rahatlamalar olacak.
2 Eylül Dolunay'ı burçları nasıl etkileyecek?
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Bu hafta Aslanlar için çok önemli. Çünkü cuma günü itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor. Yani diyor ki Aslanlara “Artık bir silkelen. Senin için her şey çok güzel akacak” O yüzden Aslanlar bazı şeyleri anlamlandırmaya çalışıyorsa, biraz geri çekilip içlerine kapandılarsa şimdi sosyalleşme, alışveriş yapma, güzelleşme ve kendilerine vakit ayırma zamanı. Bu anlamda çok keyifli olacak. Maddi konularda önemli gelişmeler bu Dolunay ile beraber karşınıza gelebilir. Bir borç veya ödemeyle uğraşabilirsiniz. Bu dönem Aslanlar için para kazançlarının iyi olduğu bir dönem olacak.

2 Eylül Dolunay'ı burçları nasıl etkileyecek?
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Eylül ayı Başak burçlarının ayı. Bu nedenle onlar çok önemli bir zaman dilimindeler. İkili ilişkiler ve özel hayatlarıyla ilgili vermesi gereken kararlar var. Bu hafta oluşacak Dolunay ilişkiler, evlilik, söz, nişan, belki bir ilişkiye adım atma, ilişkiyle ilgili önemli kararlar alma anlamında sizi çok destekleyecek. Sevdiğiniz insanla beraber şifalanabilirsiniz. Bir insana sevginizi, aşkınızı anlatabilirsiniz. Birazcık elinizi, ayağınızı önemli işlerden çekme isteği duyabilirsiniz.

2 Eylül Dolunay'ı burçları nasıl etkileyecek?
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI İÇİN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Teraziler için çok çalışacakları bir dönem. Bu dönemde iş, hizmet ve sağlık konularına çok daha fazla önem göstermeniz gerekebilir. Bu aralar birazcık sağlığınıza dikkat edin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin. İş hayatında çok önemli insanlarla bir araya geleceksiniz. Ancak bu insanlara yaptığınız fedakarlıklar çok fazla olacak. Zaten iş hayatınızda en gözde burç olarak karşımıza siz çıkıyorsunuz. Biraz yataktan kalkmak zor biliyorum ama cuma gününden sonra birazcık rahatlayacaksınız.
 
Üst Alt