• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Taciz iddiası! Selen Görgüzel açıkladı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Taciz iddiası! Selen Görgüzel açıkladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Taciz iddiası! Selen Görgüzel açıkladı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65dd93ae231efe39f3c148c1.jpg

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, katıldığı bir programda "Hiç taciz edildin mi?" sorusu üzerine 2009 yılında rol aldığı 'Zoraki Başkan' dizisinin setinde fiziksel tacize uğradığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65dd9174231efe39f3c14890.jpg

"BİRİNİ DAHA TACİZ ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI"

"Beni eleştiren birçok kişi sonradan özür diledi. Çünkü aynı şeyleri onlara da yapmışlar. ‘Reklam yapıyorsun zannettik’ dediler. Beni taciz edenlerden biri yıllarca bir dizide oynadı ve birini daha taciz ettiği ortaya çıktı."

65dd919d231efe39f3c14896.jpg

Görgüzel, gündem olan açıklamalarının ardından 600 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaşım yaptı. Konuya açıklık getiren ünlü isim, "Bugün çıkan taciz haberlerine açıklamadır: 2009'da 'Zoraki Başkan' dizisinde yaşadığım talihsiz olaydaki kişilerin muhatabı yönetmen Nihat Özcan ve oyuncu Ferdi Akarnur'dur" diye yazdı.

65dd91d3231efe39f3c14898.jpg

"BAŞLIKLARIN YANILTICI OLMAMASINA ÖZEN GÖSTERİN"

Ünlü isim, sözlerini; "Konuyla ilgili hukuksal süreç tamamlanmış, yasal haklarımız kazanılmıştır. Başlıkların yanıltıcı olmamasına özen göstermeniz konunun hassasiyeti gereği özel ricamdır" şeklinde noktaladı.

65dd926f231efe39f3c1489c.jpg

NE OLMUŞTU?

Selen Görgüzel, o yılın nisan ayında ise "1 ay önce gittiğim Sinop’taki ‘Zoraki Başkan’ dizisinin yapımcısı, çekimden sonra alkol almaya başladı ve bana da içmem konusunda ısrar etti. İstemediğimi söyleyip odama çıktım. Telefon açıp dizide işimin bittiğini söyledi. Aynı dizide oynadığım Ferdi Akarnur da göğüslerimi elleyip dudaklarımı öpmeye çalıştı" şeklinde konuşmuştu.

65dd92b1231efe39f3c1489e.jpg

Ferdi Akarnur’un o dönem konuyla ilgili; "Evet, doğru taciz ettim. İstedim ama vermedi" dediği yönünde haberler yapılmış, Nihat Özcan ise “Tamamen iftira” diyerek suçlamayı kabul etmemişti.

Selen Görgüzel'den eski eşine gönderme: Hamdi benim abim!
Selen Görgüzel: 10 sene önceden geldiğim için topa tutuluyorum!

Üst Alt