• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Serenay Sarıkaya-Mert Demir mal kabul kapısından çıktılar!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Serenay Sarıkaya-Mert Demir mal kabul kapısından çıktılar! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Serenay Sarıkaya-Mert Demir mal kabul kapısından çıktılar!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65e0423f721699be74eb0d06.jpg

Mert Demir, dün gece Maslak'ta bir mekanda müzikseverlerin karşısına çıktı. 30 yaşındaki müzisyen, sahne öncesi sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın sürpriziyle karşılaştı.

Sevgilisinden habersiz kulise gelerek sürpriz yapan oyuncu, sahne sonuna kadar Mert Demir'i dinledi ve şarkılarına da eşlik etti.
65e0434f721699be74eb0d19.jpg

Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in pozuna kayıtsız kalamadı!

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN TAKTİK YAPTI

Masanın yanında bir de koruma ile oturan Sarıkaya, basın mensuplarının kapıda beklediğini öğrenince, sevgilisiyle beraber mekandan çıkabilmek için büyük çaba sarf etti.
65e04358721699be74eb0d1b.jpg

MAL KABUL KAPISINDAN ÇIKTILAR!

Otoparkın mal kabul kapısından Mert Demir ile araca binen Serenay Sarıkaya'nın, kendi aracını ise evine yollaması dikkat çekti.
65e04362721699be74eb0d1d.jpg

'ATEŞE DÜŞTÜM' İTİRAFI!

Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in 'Ateşe Düştüm' adlı parçasında vokalistlik yaptığı iddialarına, "Vokal yapan benim evet" cevabını vermişti.
65e0436a721699be74eb0d1f.jpg

'Serenay Sarıkaya çok şanslı bir insan!'

Üst Alt