• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Nesrin Cavadzade yeni sevgilisiyle görüntülendi!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Nesrin Cavadzade yeni sevgilisiyle görüntülendi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Nesrin Cavadzade yeni sevgilisiyle görüntülendi!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65db4288d34b720acacf44e1.jpg

Nesrin Cavadzade "Üç Kuruş'ta" birlikte rol aldığı Uraz Kaygılaroğlu'nun doğum gününü birlikte yer aldıkları video ile kutlamıştı. İkilinin samimi halleri dikkat çekmişti.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Güzel oyuncu, Uraz Kaygılaroğlu'nu öpücüklere boğduğu fotoğraf ve videoları paylaşarak şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni

65db41c9d34b720acacf44db.jpg

İDDİALARA YANIT VERDİ

Hakkında sürekli Nesrin Cavadzade ile aşk haberi çıkan ve eski eşi Melis İşiten ile tekrardan barışacağına dair haberlerle de gündem olan Kaygılaroğlu, iddialara yanıt vermişti.

Nesrin Cavadzade iddialı pozlarına başlık attı: Mayoyla yakalandı!

"NESRİN BENİM ÇOK İYİ ARKADAŞIM"

Kaygılaroğlu, "Nesrin benim çok iyi arkadaşım. Melis de öyle. Melis ile bir çocuğumuz var sürekli irtibat halindeyiz. Bizim de hoşumuza gidiyor ailecek vakit geçirmek" diyerek aşk olmadığını dile getirmişti.
65db41d8d34b720acacf44dd.jpg

ROMANTİK BAKIŞLAR

Uzun zamandır adı kimse ile anılmayan Nesrin Cavadzade, önceki gün Etiler göbeğinde yeni sevgilisiyle görüntülendi. Bir mekanın cam kenarında birbirine romantik bakışlarla kimseyi aldırış etmeyen sevgililer görüntülenince ortalığı birbirine kattı.
65db39e4d34b720acacf44c8.jpg

PANİK DOLU ANLAR

Kısa süre sonra oturdukları yerden hemen kalkarak önce arka kapısından kaçmayı deneyen çift, daha sonra yüzlerini kapatarak farklı arabalarla hedef şaşırtmaya çalıştılar. Görüntülememek için şekilden şekile giren oyuncunun, panik dolu anları merak konusu oldu.
65db39d1d34b720acacf44c6.jpg

Üstsüz güneşlenirken görüntülenen Nesrin Cavadzade: Her zaman yorum yapanlar var!

Üst Alt