• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Aylin Livaneli'den eski eşi Tolga Savacı'ya duygusal veda!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Aylin Livaneli'den eski eşi Tolga Savacı'ya duygusal veda! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Aylin Livaneli'den eski eşi Tolga Savacı'ya duygusal veda!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65dddfa3530cb6da5d81f55a.jpg

Bir döneme damga vuran Yeşilçam yıldızlarından Tolga Savacı, 60 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 'Coke N Roll' adında müzik programını birlikte sunduğuSavacı ile 1993-1995 yılları arasında evli kalan Aylin Livaneli, eski eşine sosyal medyada paylaşımyla veda etti.

"BEN HAKIMI HELAL ETTİM, SEN DE ET LÜTFEN"

Alıntı Metni

65dde0ad530cb6da5d81f566.jpg

Tolga Savacı ülkeyi neden terk etti? 'Bizim jenerasyona iş vermiyorlar'

ANSIZIN ARAMIZDAN AYRILDI"

Ünlü oyuncunun ablası Sibel Savacı, "Güzel ruhlum, koca yüreklim, savaşçı canım kardeşim, dostum, arkadaşım. Tolga Savacı maalesef ansızın aramızdan ayrıldı. Huzur içinde uyu birtanem, değerli, bir tanecik kardeşimiz. Tarifsiz üzgünüz. Değerlerinle, gönlünle tüm varlığınla bu yaşamı bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Bir tanemiz evladı Atilla'ya, sevgili eşi Nerminciğime, tüm sevenlerine de sabır dilerim. Huzur içinde uyu, yolun ışık olsun Tolgam" ifadelerini kullanmıştı.
65dde0b5530cb6da5d81f568.jpg

ÜÇ EVLİLİK

Aylin Livaneli'den ayrıldıktan 11 yıl sonra ikinci evliliğini Özlem İbrahimoğlu'yla (2006-20099) yapan Tolga Savacı, 2015 yılında yazar Nermin Bezmen'le hayatını birleştirmiş ve Amerika New Jersey'de yaşamaya başlamıştı.
65dde0be530cb6da5d81f56a.jpg

Tolga Savacı'nın ölümü sanat dünyasını yasa boğdu!

Üst Alt