• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Fred: 'Neden ben?'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Fred: 'Neden ben?' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Fred: 'Neden ben?'
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Fenerbahçe, Olympiakos’a karşı Atina’daki ilk maçta 3-2 kaybetmişti. O karşılaşmada skor 3-0’ken Fred ve İsmail oyuna dahil olunca, Sarı-Lacivertliler farkı 1’e indirip tur umutlarını Kadıköy’e taşımıştı. İsmail Kartal, Fred ve İsmail’i oyuna geç soktuğu için eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Kadıköy’deki rövanşta maça damga vuran olaylardan birinin kahramanı yine Brezilyalı yıldızı. 87. dakikada oyuncu değişikliği sırasında tabelada numarasını gören tecrübeli oyuncu büyük şaşkınlık yaşadı. 'Neden ben hocam?' Kenara el kol hareketleriyle tepkisini gösterip İngilizce, “Neden ben hocam?” diyerek İsmail Kartal’ın yanına geldi. Deneyimli çalıştırıcı da el hareketiyle öğrencisinden sakin olmasını istedi, tercüman aracılığıyla kararının nedenini anlatmaya çalıştı. İsmail Kartal, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Fred’i oyundan çıkarma hamlesine de değindi. Kartal, “Fred’le konuştuk. Uzun süredir sakatlığıyla mücadele ediyordu. Onu korumak ve daha dinlenmiş bir oyuncuyla mücadeleye devam etmek istedik” ifadelerini kullandı.(Fanatik)

Üst Alt