• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

FIRIN MI AİRFRYER Mİ ?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kadınların Dünyası kategorisinde forumdostu tarafından oluşturulan FIRIN MI AİRFRYER Mİ ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kadınların Dünyası
Konu Başlığı FIRIN MI AİRFRYER Mİ ?
Konbuyu başlatan forumdostu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zirvehesap

forumdostu

Üye

İtibar:

Herkese hello bu konuda ki fikirleri merak etsemde ben son zamanların popüler mutfak aletlerinden olan fritözü seçiyorum. Geçenlerde instagramda bi reklam üzerinden bu fabcio markasının duo fritözünü gördüm. Biraz araştırınca https://www.fabcio.com/fabcio-airfryer-duo/ 9 litre olmasıyla geniş haznesi ve iki fakrlı yemeği aynı anda çıkarmakla elektriği minimum kullanmasıyla bence fırınlarımızın pabucunu dama atıcak gibi geliyor. Daha deneyimleyemedim yakınca çıkacakmış satıma ama çıktığı zaman bi incelelicem özelliklerini okuduğumda bile hoşuma gitti.

zirvehesap

Üye

İtibar:

bende gördüm bu ürünü ama ben Uno olanını alacağım galiba ikisi de çok hoş aslında ama kararsız kaldım bi çıkında yakından bakayım :D

Üst Alt