• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ferit Aktuğ: Ağlamak isteyen filmimize gelsin

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ferit Aktuğ: Ağlamak isteyen filmimize gelsin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Ferit Aktuğ: Ağlamak isteyen filmimize gelsin
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65dadf7bd34b720acacf432e.jpg

Ferit Aktuğ, dijital platformda yayınlanan 'Dayı Şov'a konuk olmuştu. Aktuğ kendisini yolda bazen 'Ferit', bazen de 'Ali Sunal' diye çağırdıklarını anlatarak, izleyiciyi kahkahaya boğmuştu.

"BURADAN ALİ SUNAL'A SESLENİYORUM"

'Kendi Yolumda' isimlifilmi koronavirüs salgını nedeniyle üç yıl sonra vizyona giren Ferit Aktuğ “Adam iyi karakter oyuncusu deyip adını bilmedikleri oluyor mu, yolda seni Ferit diye çağırıyorlar mı?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt vermişti.
65dae02dd34b720acacf4335.jpg

44 yaşındaki oyuncu, “Bazen Ferit, bazen de Ali Sunal diyorlar. 10 tane Ferit diyorlarsa, 3 tane de Ali Sunal diyorlar. Buradan Ali’ye sesleniyorum. Bir kardeş rolü olursa falan beni bulsun” diyerek, stüdyodakileri güldürmüştü.

"1985'LERDEN 2012'YE UZANIYOR"

Ferit Aktuğ, sevgilisi Saadet Çamaş ile Nişantaşı Citys'te görüntülendi. Kendisinin de rol aldığı 'Hatıran Yeter' filmini izlemeye geldiklerini söyleyen oyuncu, "1985'lerden başlayıp 2012'e kadar uzanan ağır bir dram... İşitme engelli bir arkadaşı oynuyor Aytaç Şaşmaz... Onun aşk hikayesi... Ağlamak isteyen sinemalara filmimize gelsin" dedi.
65dadfc7d34b720acacf4331.jpg

"KONTROLE GELDİK"

Aktuğ, "Filmi daha önce izlemediniz mi?" sorusuna, "Filmi oyuncularla izlemiştik. Kontrole geldik buraya..." diye espri yaparak yanıtladı. Saadet Çamaş ise "Filmi çok beğendim. Ağladım" diye konuştu.

Ferit Aktuğ: ‘Seven insan özgür bırakır’

"PARASINI SORMUŞTUM"

Sosyal medya işiyle uğraşan Çamaş için Aktuğ, "Oyuncu aday adayı. Bol bol deneme çekimi deneyimi var" diyerek güldürdü. Çamaş, "Oyunculukla ilgili Ferit Bey'e ne sordunuz?" sorusuna, "Parasını sormuştum" diyerek, güldürdü. Projelerinden bahseden oyuncu, "Bir tiyatro oyunum var. 'Aile Çıkmazı' martta vizyona girecek. 'Beyaz Eşya' filminin vizyon tarihi ise belli değil. İkisi de komedi..." ifadelerini kullandı.

EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORLAR

Aktuğ, yeni bir ilişkiye yelken açtığı sevgilisi Çamaş'la evliliği düşünüp düşünmediği sorusuna ise "Daha öyle bir şey konuşmuyoruz" yanıtını verdi.
65dae03fd34b720acacf4337.jpg

Ferit Aktuğ ve Sarp Bozkurt'un prova günü

Üst Alt