• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Fenerbahçe Doğuş'un gurur gecesi: 7 sporcu 2024 Olimpiyatları'na kota aldı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Fenerbahçe Doğuş'un gurur gecesi: 7 sporcu 2024 Olimpiyatları'na kota aldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Fenerbahçe Doğuş'un gurur gecesi: 7 sporcu 2024 Olimpiyatları'na kota aldı
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Fenerbahçe Doğuş'un gurur gecesi: 7 sporcu 2024 Olimpiyatları'na kota aldı

Paris 2024 olimpiyatlarına gidecek olan Fenerbahçe Doğuş Yelken takımı sporcuları bu tarihi başarıyı özel bir bir kutlamayla taçlandırdı. Kulüp Başkanı Ali Koç ve kulüp yöneticileri Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit Şahenk'in verdiği akşam yemeğinde buluştu. Şahenk, "Yelken sporuna olan desteğimiz sürecek." dedi. Koç da başarının mimarı Doğuş grubudur, teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Doğuş Yelken Takımı son dönemdeki başarılarını kutladı. Türk yelkenciliğinin lokomotifi olan Sarı lacivertliler, Paris 2024 kotası alan 7 sporcuyu tüm şubenin katıldığı özel davette onurlandırdı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı & CEO'su Ferit Şahenk, şube yöneticileri ve sporcuları tebrik etti.

NTV'ye konuşan Fenerbahçe Başkanı Koç, Doğuş Grubu'nun yelken sporuna desteğine dikkat çekerek, "Bu başarının altında yılların emeği, yılların yatırımı, yılların sabrı var. Ben öncelikle Selma hanıma ve Ferit beye Fenerbahçe'deki yelken başarısının mimarları olarak çok çok teşekkür etmek istiyorum. En kolay bizim işimiz. Onlar destekliyor, Selma hanım ve ekibi sporcuları buluyor, yetiştiriyor. Şubede mutlu sporcular var, bu başarıyı getirdi.

"HEM FENERBAHÇE'MİZE HEM MEMLEKETİMİZE OLAN KOŞTURMAMIZ DEVAM EDECEK"

Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı & CEO'su Şahenk,
Türk yelkenciliği ve Fenerbahçe'ye katkılarının süreceğini söyleyerek, "Fenerbahçe Spor Kulübü'nün ailesinin bir parçası olarak bir şeyler yapabilme fırsatını bizlere sunduğu için önce saygıdeğer başkanıma çok teşekkür ediyorum. Sayın başkanın Fenerbahçe Spor Kulübü'nün sadece bir branşta değil, ne kadar birçok branşta önemli yerlerde olduğunu söylediği ve buranın bir spor kulübü olduğunun sahiden gerçekliğini gördük. Olimpiyatlara 7 sporcumuz gidecek, 8 sporcudan 7' si Fenerbahçe'mizden. İnşallah başarılı oluruz. Ama bizim yelken sporundaki hem Fenerbahçe'mize hem de memleketimize olan koşturmamız devam edecek

Fenerbahçe'nin yelken şubesinden sorumlu yöneticisi Selma Altay Rodopman, yaşadığı gururu, "8 sporcudan 7'sinin Fenerbahçe armasıyla milli takımda yer alacağını kutladığımız, 8 yılın sonunda bir kez daha bir araya geldiğimiz çok özel ve güzel bir gece." ifadeleriyle dile getirdi. Gecede, Fenerbahçe Kongre üyeliğinde 40 yılı geride bırakan Ferit Şahenk'e plaketi ve rozeti takdim edildi.

Üst Alt