• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Excalibur FC 24 CUP

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Tanıtımları & Oyun Haberleri kategorisinde forumdostu tarafından oluşturulan Excalibur FC 24 CUP başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 137 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Tanıtımları & Oyun Haberleri
Konu Başlığı Excalibur FC 24 CUP
Konbuyu başlatan forumdostu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

forumdostu

Üye

İtibar:

Casper'ın düzenlediği FC 24 turnuvasını duymuşsunuzdur. Intel de Excalibur FC 24 CUP tarafına destek verdi turnuvada. Excalibur bu turnuvaları düzenli olarak organize ediyor, seneye bende katılmayı düşünüyorum. Bu turnuvaların bir güzel yanı da futbol ve espor sevenlerin bir araya gelmesine ve tanışmasına olanak sağlıyor. Ödüller ise şu şekilde; 1. ye Excalibur G870, 2.ye G770 3.ye de Excalibur aksesuarları. Ben tüm turnuvayı twich üzerinden takip ettim. Final karşılaşmasında Galatasaray-Fenerbahçe espor derbisinde, büyük finalin galibi ve birincilik ödülünün sahibi, 3-0'lık skorla Galatasaray Espor takımından Kaan Tüzün oldu. EXCALIBUR FC 24 CUP Turnuvası ödüllerini ve detaylı bilgi için link bırakıyorum :) https://www.casper.com.tr/kampanyalar/excalibur-fc-24-cup-basliyor

Üst Alt