• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'Enteresan bir sene!'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde TrabzonSpor kategorisinde Linux tarafından oluşturulan 'Enteresan bir sene!' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 90 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TrabzonSpor
Konu Başlığı 'Enteresan bir sene!'
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Süper Lig'de Ümraniyespor'a 2-1 mağlup olan Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, maç sonunda açıklamalarda bulundu. İşte Abdullah Avcı'nın sözleri; Bence en güzel tarafı camianın uzun süredir beklediği şampiyonluğu Sayın Başkan Ahmet Ağaoğlu, Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulu harika bir şekilde yaşamışlardır. Tarihte her zaman güzelliklerle anılacaktır. Ben bununu için onlara da başkana da yaptıkları hizmetlerden dolayı beraber yakaladığımız başarıdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum Çok üzgünüz Oyunu domino eden, bu kadar Ümraniyespor'u zor durumda bırakan maçlar olmamıştı. Gol atamadıkça ve kaçırdıkça özgüven kayıpları saha içerisinde olabiliyor. Son 3 maçta 20 tane net pozisyonumuz var. Her şeyi deniyoruz. Golü yedikten sonra tekrar kırılmalar başlıyor. Enteresan bir sene yaşıyoruz. Evimizde 36 maç sonra kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bundan sonraki sürece sağlıklı bir şekilde yürütmeye çalışacağız. Önümüzde çok önemli bir kupa süreci var Zarar verecek bir şey yapmam Trabzonspor ailesine ve camiasına zarar verecek hiçbir şey yapmam. Bunu herkes böyle bilsin. Bunu ben kendi içimde de yaparım. Sonuçta yönetimimiz var onlarla birlikte de yaparım

Didem

Özel Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt