• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Duyuru Ego dizisi ne zaman başlıyor, hangi tarihte? Yeni dizi Ego konusu nedir, oyuncuları kimler?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yerli Diziler kategorisinde sessizadam tarafından oluşturulan Ego dizisi ne zaman başlıyor, hangi tarihte? Yeni dizi Ego konusu nedir, oyuncuları kimler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 45 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yerli Diziler
Konu Başlığı Ego dizisi ne zaman başlıyor, hangi tarihte? Yeni dizi Ego konusu nedir, oyuncuları kimler?
Konbuyu başlatan sessizadam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sessizadam
Katılım
21 Ocak 2023
Mesajlar
85
Tepkime puanı
29
Puanları
18

İtibar:

Ego dizisi için beklenen zaman geldi çattı. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile şimdiden merak uyandıran diziye dair tüm bilgileri bir araya getirdik. İşte, detaylar.

İlk Tanıtım
EGO DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?


Ego dizisi 5 Şubat Pazar günü izleyicilerin karşısına çıkacak.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı “Ego” için geri sayım devam ediyor.

EGO DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Geçtiğimiz akşam yepyeni tanıtımı yayınlanan ve yeni tanıtımıyla da çok konuşulan dizide; Erhan (Alperen Duymaz) ile Elif (Rüya Helin Demirbulut) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır.
 
Üst Alt