• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Demet Özdemir: Har vurup harman savurmam!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Demet Özdemir: Har vurup harman savurmam! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Demet Özdemir: Har vurup harman savurmam!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d70cb8721699be74eae1dd.jpg

Demet Özdemir yeni yaşını aynı gece açılışı yapılan Maslak Hol’de dostları ve sevenlerinin katıldığı parti ile kutladı.32’nci yaşına basan oyuncuyu bu özel gününde yakın dostlarından Engin Akyürek, Arzum Onan, Mahsun Kırmızıgül, Onur Saylak, Saba Tümer, İbrahim Kutlay gibi isimler yalnız bırakmadı.
65d70e1b721699be74eae1e9.jpg

"NE YAPILACAĞINI LİSTELİYORUM"

Rol aldığı dizinin final yapmasıyla şu sıralar bolca Avrupa tatili yaptığını anlatan oyuncu “Bu ara dinlenmek istedim, ailemle vakit geçirdim, spor yapmaya özen gösterdim. Hiç bu kadar ara vermediğim için ne yapılacağını listeliyorum” dedi.
65d70ddf721699be74eae1e7.jpg

"KONTROL MANYAĞI SAYILIRIM"

İş hayatında kontrol manyağı olduğu itirafında bulunan Özdemir “Daha çok kendimle başkalarıyla ilgili değil bu kontrol durumu. Projelerimle ilgili, setlerde özellikle yani çalışma saatlerim ve geç kalmamam gerektiği gibi… Yani kontrol manyağı sayılırım bu konuda” açıklamasında bulundu.
65d70e28721699be74eae1eb.jpg

"PARA MALİYET KISMINI ANLAMAM"

Özdemir ayrıca geçtiğimiz günlerde Hol adlı salona ortak olduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ve hesap kitap işlerinden anlamadığını ifade etti.

Alıntı Metni

"PSİKOLOJİK DESTEK OLUYOR"

Balık burcu olduğu için duygusal bir yapıya sahip olduğunu da sözlerine ekleyen oyuncu, yıprandığı dönemlerden nasıl çıktığı sorusu üzerine “Bizim burcumuzda en güzeli şu; düşmemiz iki üç saniye sürüyor hemen sonra mutlu ayağa kalkıp yeni hayal kurmak kolay. Bu bizi ayakta tutuyor. Dönem dönem meditasyon, kimi zaman psikolojik destek oluyor, bazen de arkadaşlar ve aile ile vakit geçirip dans etmek bana çok iyi geliyor” diye konuştu.
65d70e33721699be74eae1ed.jpg

Demet Özdemir, Aleyna Tilki'nin eski sevgilisi Kadir Güneş ile aşk mı yaşıyor?

"HAR VURUP HARMAN SAVURMAM"

Özdemir pahalı kıyafetleri olduğunu ancak her yerden alışveriş yaptığını ve har vurup harman savurmadığını ifade edip “Her yerden alışveriş yapıyorum. Ben yıllık bütçe ayırıp programlı alışveriş yapıyorum. Her gün alışveriş yapıp her gördüğünü alan biri değilim. Böyle bir altı yedi ayda mevsim değiştikçe alırım, har vurup harman savurmuyorum” dedi.

Demet Özdemir'in ceketinin fiyatı dudak uçuklattı!

Üst Alt