• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

DEEMO -Reborn-

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Tanıtımları kategorisinde Kucuktravma tarafından oluşturulan DEEMO -Reborn- başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 297 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Tanıtımları
Konu Başlığı DEEMO -Reborn-
Konbuyu başlatan Kucuktravma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuktravma
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
44
Puanları
28

İtibar:

header.jpg


DEEMO -Reborn- Rayark'ın klasik oyunu DEEMO, Steam'de yepyeni bir şekilde yeniden doğdu. Tamamen 3 boyutlu sürükleyici yolculuk, piyanoda ürettiğiniz zarif seslerin yanı sıra bu masal dünyasında keşfettiğiniz maceralarla sizi sarhoş edecek.

YAYIN TARİHİ: 4 Eyl, 2020
GELİŞTİRİCİ: Rayark International Limited
YAYIMCI: Rayark International Limited


OYUN HAKKINDA

Arka Plan Hikayesi Göklerden
düşen ve geçmişini kaybeden bir kız; Ağaç ev dünyasında tek başına piyano çalan Deemo; ikisi arasında tesadüfi bir karşılaşma.

Parmaklar piyano tuşlarına vururken müzik akıyor.
Bir peri masalı yolculuğunun başlangıcı başladı ...

"Hoşçakal Demeden Asla Kalmadı"

Özellikler:
  • Klasik Bir Yeniden Doğuş: Eski bir kalenin ve melodi havadayken büyüyen gizemli bir ağacın etrafında merkezlenmiş, gökten düşen küçük kızı kontrol edin ve eve dönüş yolunu bulmasına yardım edin.
  • Investigation Reborn: Kalede gizlenmiş bilmeceleri ve gizemleri çözün. Göklerden düşen notaları bulun, yeni yerlerin kilidini açın ve gerçeği keşfedin.
  • Rhythm Reborn: Kalbinizi piyanoda çalın ve gizemli ağacın büyümesini sağlayın. Hikayenin yeni bölümlerini ortaya çıkarın ve kızın kalbini ısıtan evine dönebileceği günü dört gözle bekleyin.
  • Melodiler Reborn: Herkes tarafından sevilen 60'tan fazla klasik şarkı. Yeni müzik parçaları, meydan okumaları için sizi bekliyor.
 
Üst Alt