• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Can Yaman sırtındaki çizikleri paylaştı: Sabırsızlanıyorum

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Can Yaman sırtındaki çizikleri paylaştı: Sabırsızlanıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Can Yaman sırtındaki çizikleri paylaştı: Sabırsızlanıyorum
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

PiSliq

Üye

İtibar:

64770df186b2444b0860c386.jpg

Diletta Leotta ile Can Yaman ile aşk yaşayan, ünlü sunucu ile evlenme kararı almıştı. Çiftin aileleri tanışmış hatta Yaman tarafından tektaş yüzük bile takılmıştı. Yakın zaman içerisinde evlenecekleri konuşulan çift ani bir kararla ilişkilerini noktalamıştı.

ESKİ AŞKI BEBEK BEKLİYOR

Can Yaman’dan ayrılan spor spikeri Diletta Leotta, gönlünü Beşiktaş’ın eski kalecisi Loris Karius’a kaptırmıştı. Şimdilerde İngiltere'nin Newcastle United takımında oynayan 29 yaşındaki Karius ile ekim ayından beri birlikte olan Leotta, son yayınladığı sosyal medya gönderisinde bebek beklediğini duyurmuştu.
6477143086b2444b0860c39d.jpg

SIRTI ÇİZİK İÇİNDE KALDI

Kariyerine yurt dışında devam eden ünlü oyuncu yeni projesi için kamera karşısına geçti. Oyuncunun sırtı dövüş sahnelerinde çizik içerisinde kaldı.
647713e686b2444b0860c39b.jpg

"HEYECAN VERİCİ BİR DİZİYİ BEKLİYORUM"

Sırtının halini sosyal medya hesanından takipçileri ile paylaşan Yaman, "Heyecan verici bir diziyi, kutunun dışında bir karakter için bekliyorum. Üst düzey vir yapım ve sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı.
647713c486b2444b0860c399.jpg

Budapeşte'de Can Yaman izdihamı
Diletta Leotta dudak dudağa! 'Can Yaman da aldatıldıysa'

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt