• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Camdaki Kız dizisinde büyük itiraf! Hayri, Laz Kızı'na aşık olduğunu Nalan'a açıkladı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Camdaki Kız dizisinde büyük itiraf! Hayri, Laz Kızı'na aşık olduğunu Nalan'a açıkladı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 85 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Camdaki Kız dizisinde büyük itiraf! Hayri, Laz Kızı'na aşık olduğunu Nalan'a açıkladı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

6479063886b24510d4eeb41c.jpg

Merve BARUT / Milliyet.com.tr - Gülseren Buğdaycıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Camdaki Kız'ın yeni bölümünde; Laz Kızı ile Hayri baş başa yemeğe çıktı. Yemek sırasında Laz Kızı, Hayri'ye ''Bak bana bir yamuk yaparsan bunun sonu çok kötü olur. Beni çok iyi anla istiyorum. Benim adalet sistemim çok basit. Bana merhamet etmeyene ben hiç etmem. Evlisin sen değil mi? Şimdi bir karar vereceksin. Ya elimi tutacaksın ya da şu an beni aklından, telefonundan sileceksin. Biz seninle bir yolun eşiğindeyiz Hayri. Ya beraber çıkacağız bu yola ya da eski hayatımıza paşa paşa geri dönüp birbirimizi unutacağız'' diyerek açık ve net konuştu.

Hayri de Laz Kızı'yla yeni bir yola çıkmayı kabul etti ve elini tutup ''Ben varım. Her türlü varım. Tutuldum, bağlandım. Şimdi sen bana 'git' desen de gidemem. Bundan sonra aşk olacak, sevda olacak. Bu şehir aşkımızdan alev alacak'' karşılığını verdi.

647902fc86b24510d4eeb3ed.jpg

MURAT, NALAN İLE TÜRKAN'A YALAN SÖYLEDİ

Hayri'nin davranışları karşısında kafası karışan Nalan, emin olmak için kebap yeme bahanesiyle Türkan ile birlikte Hayri'nin yanına gitme kararı aldı. Dükkana gittiklerinde bomboş olduğunu gören Nalan büyük bir şaşkınlık yaşadı. Murat, Nalan'a Hayri konusunda yalan söyledi. Murat'ın yalanına ne Türkan ne de Nalan inandı.

647902ee86b24510d4eeb3eb.jpg

LAZ KIZI, HAYRİ'Yİ TAKİP ETTİ

Murat, Hayri'ye mesaj atıp Nalan ile Türkan'ın dükkana geldiğini söyledi. Hayri, Laz Kızı'na eşinin ve çocuklarının dükkana geldiğini, çocuğunun rahatsızlandığını söyleyerek apar topar masadan kalktı. Çocuğunun rahatsızlandığı yalanına inan Laz Kızı da bu durumu anlayışla karşılamış gibi davranıp Hayri'nin arkasından gitti. Hayri dükkanın kapısına geldiği anda Laz Kızı'nın kendisini takip ettiğini fark edip durumu çaktırmadan çalışanlarla paylaştı ve Laz Kızı'nı içeriye almamalarını tembihledi. Hayri, Türkan ile Nalan'a da karakolda olduğunu söyledi.

6479032986b24510d4eeb3f1.jpg

HAYRİ, NALAN'I YALNIZ BIRAKTI

Hayri'yi arabasının içinden izleyen Laz Kızı, Türkan'ın Hayri'nin eşi olduğunu düşünürken, Nalan'ın kim olduğunu ise çözemedi. Nalan'dan Laz Kızı'na henüz hiç bahsetmeyen Hayri, dükkanın önünde Nalan'ı tek başına bırakıp Türkan ve çocuklarla birlikte gitti. Neye uğradığını şaşıran Nalan evine yalnız dönmek zorunda kaldı. Hayri'nin peşini bırakmamakta kararlı olan Laz Kızı, Hayri'nin arabasını takip edip evinin önüne kadar gitti.

6479033586b24510d4eeb3f3.jpg

''BEN NALAN'I UNUTAMADIM''

Gülcihan'ın mezarını ziyaret eden Sedat gözyaşlarına boğuldu. Annesinin mezarı başında içini döken ve Nalan'ı hala unutamadığını itiraf eden Sedat, şunları söyledi:

Alıntı Metni
Gülseren Budayıcıoğlu'ndan 'Camdaki Kız' ekibiyle paylaşım

6479037f86b24510d4eeb3f6.jpg

TÜRKAN, HAYRİ'Yİ SIKIŞTIRDI

Hayri'den şüphelenen Türkan, Hayri'ye hayatında bir kadın olup olmadığını sordu. Hayri'ye ''Sana insan gibi soru soruyorum Hayri, ne karıştırıyorsun?'' diye sordu. Açıkça şüphelerinden söz etti ve''O Nalan ablayı üzersen iki yakan bir araya gelmez'' dedi. Hayri de hayatında biri olduğunu inkar etti. Hayri başına ne bela aldığını bile bile Laz Kızı’nı bırakamamakta kararlı davrandı. Laz Kızı'na mesaj atıp sabah yanına gideceğini ve kendini affettireceğini söyledi.

647903b786b24510d4eeb3f9.jpg

Sabah olduğunda da soluğu Laz Kızı'nın evinde aldı. Laz Kızı, Nalan'ın kim olduğunu Hayri'ye sordu. Sevgilisi olduğunu söyleyemeyen Hayri, Nalan'ı Laz Kızı'na Türkan'ın yemek kursundan arkadaşı olarak tanıttı.

6479047786b24510d4eeb409.jpg

KERİM EVE HABERSİZ GELDİ

Hayri, Laz Kızı'nın evinde olduğu sırada çat kapı Kerim geldi. Kerim'i karşısında gören Laz Kızı donup kaldı. Kerim, Laz Kızı'na ''Ben burada yokken bir haltlar karıştırmıyorsun değil mi?'' diye sordu. Eve birinin geldiğini fark eden Hayri odada saklandı. Laz Kızı daha sonra Hayri'ye eşinden boşanmasını söyledi. Hayri de ''Nasıl istiyorsan öyle olsun. Boşanacağım, sana çok güzel haberler vereceğim'' deyip gitti.

6479046386b24510d4eeb407.jpg

Laz Kızı, Hayri'nin dükkanına gidip eşine boşanmak istediğini söyleyip söylemediği sordu. Hayri tek çaresinin Nalan ile konuşmak olduğunu düşündü. O sırada Nalan, Hayri'yi aradı ve akşam yemeği için sözleştiler. Hayri'nin akşam eve gelecek olması Nalan'ı mutlu etti ve hemen mutfağa girip tatlı yaptı.

6479048786b24510d4eeb40b.jpg

''NALAN'I DÜŞÜNMEDEN TEK BİR NEFES BİLE ALAMIYORUM''

Sedat, Nalan'ı unutamadığını Cavit'e de itiraf etti. Sedat babasıyla bir konuşma yaptı ve ''Baba ben Nalan'ı düşünmeden tek nefes bile alamıyorum. Olmuyor işte, atamıyorum. Beynimin içinde gülüşü, bakışı. Kokusu dünyanın en güzel kokusu. Ben onu nasıl kaybettim, kıymetini bilemedim, hakettiği gibi sevemedim. O gülüşü tekrar görebilmek için canımı bile verirdim. Gözümü kapatıyorum o utangaç gülüşü geliyor gözümün önüne. Ben bu durumu aşamıyorum. Dünyanın en kıymetli şeyi benim avuçlarımın arasından kayıp gitti, ben yaptım bunu'' dedi.

6479049286b24510d4eeb40d.jpg

LAZ KIZI, TÜRKAN'IN EVİNE GİTTİ

Hayri hem Nalan'ı korumak hem de hayalindeki kadınla bir hayat yaşamak için Nalan'la konuşmayı kafasına koydu. Nalan, Hayri için evde akşam yemeği hazırlarken, Laz Kızı ise Hayri'nin telefonunu açmaması üzerine soluğu Türkan'ın yanında aldı. Laz Kızı, Türkan'ı ziyaret edip ona Hayri'yi bırakması için gözdağı verdi.

6479049d86b24510d4eeb40f.jpg

''HAYRİ ARTIK BENİM''

Laz Kızı kapıyı çok sert bir şekilde çalınca Türkan ve çocuklar korktu. Laz Kızı içeri girdi ve Türkan'la konuşmaya başladı. ''Hayri'nin yanına yakışmıyorsun. Benim adım Laz Kızı. Hayri artık benim. Benim oldu. Geçmiş olsun. Sen de üstüne bir bardak su içersin. Hayri artık yok, bir daha bu eve gelmeyecek. Sen de kızların da artık Hayri'yi görmeyeceksiniz. Ben çok kıskanç bir kadınım. İstemem, sevmem konuşmasını başkalarıyla. Hayri'yi boşayacaksın. Yarın sabah ilk iş boşanacaksınız. Ben senin tanıdığın kimseye benzemem. Yakarım bu evi, sen de içinde yanarsın. Çocukları düşün, her türlü kötülük gelir başlarına. Yarın çözeceksin bu işi. Hayri'yi terk edip onu bana bırakacaksın'' dedi ve gitti. Laz Kızı, Türkan'ın konuşmasına müsaade etmedi.

647904ce86b24510d4eeb411.jpg

NALAN, HAYRİ'NİN İTİRAFIYLA YIKILDI

Hayri'nin eve gelmesiyle Nalan'ın yüzünde güller açtı. Hayri'ye en sevdiği yemekleri yaptığını söyledi. Hayri, Nalan'a onunla bir şey konuşmak istediğini söyledi. Nalan yemekten sonra konuşmak istese de Hayri ısrarcı davrandı ve ''Ben başkasına aşık oldum. Çok kötü tutuldum. Beni anladığını biliyorum. Yine görüşürüz. Eskisi gibi sık gelemem, sık sık görüşemeyiz. Bu kız birazcık tehlikeli. Sana bir şeyler yapmasından çok korkuyorum. Bir iki ay gizli gelebilirim. Açık konuşuyorum sana. Senden ricam beni bir müddet arama, yazma, mesaj atma'' dedi.

6479050d86b24510d4eeb414.jpg

Duyduklarına inanamayan Nalan sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan Nalan, Hayri'ye saldırıp ''Sen benim için çok uğraştın. Ben senin için her şeyden vazgeçtim. Her şeyi unuttum senin için. Sen beni çok sevdin'' dedi.

6479051c86b24510d4eeb416.jpg

'Camdaki Kız'da Hayri, Nalan'ı Laz Kızı ile aldattı!

Üst Alt