• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

YouTube Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde YouTube kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı YouTube
Konu Başlığı Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor!
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CheZz

CheZz

Üye
Katılım
8 Haz 2023
Mesajlar
2,182
Tepkime puanı
0
Puanları
16

İtibar:

YouTube Music Karaoke özelliğine kavuştu. Yeni özellik ile beraber kullanıcılar müzik söyleyip eğlenceli vakitler geçirebiliyor olacak. İşte detaylar!


Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor!


YouTube Music uygulaması, kullanıcıların müzik dinlemesi için geliştirilen bir yazılım. Bu platform ile beraber dinleyiciler, yalnızca müzik dinlemekle kalmıyor. Aynı zamanda müziği arka planda da dinleyebiliyor. Bunun yanı sıra müziği indirme ve sonradan dinleme özelliği de mevcut. Reklamsız deneyim de sunan uygulama, çeşitli şeylere de yer vermekte. Yeni eklenen özelliklerden birisi karaoke olarak yer alıyor.

YouTube Music Karaoke uygulamasına yeni özellik ekleniyor​

Henüz yeni geliştirilen bir özelliğe göre YouTube Music uygulamasına bir yenilik eklendi. Bu yeniliğe göre kullanıcılar, karaoke yapabiliyor olacak. Henüz akıllı televizyon uygulamasında karşımıza çıkan bu özellik, mobile gelmemiş durumda. Yeni özelliğe göre bir müzik seçildikten sonra karaoke modunda başlatılabiliyor.
Karaoke modu aktif olduğunda ekranın sağ kısmında müzik bilgisi yer alıyor. Burada müzik kapağı, müzik ismi ve sanatçı adı yer alıyor. Sol sekmede ise müzik sözleri sırayla akıyor. Sözlere sıra geldiğinde o sözler vurgulu bir şekilde gösteriliyor. Müzik bittiğinde ise söz yazarları ekranda yer alıyor. Bu özellik yalnızca şarkı sözlerinin paylaşıldığı müziklerde geçerli.
post_1672050772_31553498027871.jpg

YouTube Music Karaoke henüz mobil platformlarda yer almıyor. Yalnızca akıllı televizyonlara eklenmiş durumda. Uygulamaya eklenen özelliğin gelecekte mobil uygulamada da yer alması beklenmekte.

YouTube Music Karaoke nedir?​

YouTube Music uygulamasına eklenen yeni bir özellik olan karaoke, merak ediliyor. Karaoke, insanların müzik söylemesini sağlayan ve sözlere göre ilerlemesi için geliştirilen bir oyun. Örneğin belirli bir müzik seçiliyor. Bu müzik sözsüz bir şekilde çalışıyor. Ardından insanlar, müziğe göre sözleri söylüyor. YouTube Music’e eklenen özellik de bu doğrultuda çalışıyor.

 
Üst Alt