• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bursluluk sınavı ne zaman, başvurular sona erdi mi? (2023 İOKBS sınav tarihi)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Bursluluk sınavı ne zaman, başvurular sona erdi mi? (2023 İOKBS sınav tarihi) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Bursluluk sınavı ne zaman, başvurular sona erdi mi? (2023 İOKBS sınav tarihi)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Bursluluk sınavı ne zaman, başvurular sona erdi mi? (2023 İOKBS sınav tarihi)

İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) tarihi, başvurularını tamamlayan ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencileri tarafından sorgulanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 5, 6, 7 ve 8'inci sınıfları ile ortaöğretim kurumlarının hazırlık sınıfı 9, 10 ve 11'inci sınıflarında eğitim gören öğrencilere yönelik yapılacak olan bursluluk sınavı için tarih belli oldu. Peki, 2023 bursluluk sınavı ne zaman, başvurular sona erdi mi?

2023 bursluluk sınavı başvuruları sürmeye devam ederken, başvurularını henüz tamamlamamış olan öğrenciler, başvuruların sona ereceği tarihi sorgulamaya başladı. MEB tarafından yayımlanan 2023 sınav takvimi sonrasında İOKBS sınav tarihi de belli oldu. Peki, bursluluk sınavı ne zaman, başvurular sona erdi mi 2023 İOKBS BAŞVURU TARİHLERİ İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) için başvuru süreci devam ediyor. İOKBS başvuruları 29 Mayıs-16 Haziran tarihleri arasında alınacak. Başvurular 16 Haziran'da sona erecek.
FSiL5HNW_Eq4XikADGou9w.jpg
2023 BURSLULUK SINAVI NE ZAMAN? Sınav, 3 Eylül 2023 Pazar günü Türkiye saatiyle 10.00'da başlayacak. Sınav sonuçları, 22 Eylül 2023 tarihinde "www.meb.gov.tr" internet adresinden ilan edilecek.

Üst Alt