Sohbet muhabbet sohbet
Sohbet Okey Oyna


  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Burçlar Hakkında Bilinmeyenler Sırlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Burçlar Hakkında Bilinmeyenler kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Burçlar Hakkında Bilinmeyenler Sırlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Burçlar Hakkında Bilinmeyenler
Konu Başlığı Burçlar Hakkında Bilinmeyenler Sırlar
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
32
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

KOÇ:
Ateş enerjisini direk hissedeceğiniz koç alfa kişiliktir. Kısaca her ortamda en sivri ve güçlü kişiliktir. Fakat koçun hepimizden saklamaya çalıştığı bir yönü vardır.
O gerçekte bir romantiktir. Şaşırmayın... Gerçekten iç dünyasında bastırdığı yönü tamamen romantik kişiliğidir. Bunu güçlü olmak ve baskın kişilik olmak için yapar.

BOĞA:
Onu inatçılığı ve durgunluğuyla tanırız. Rahatı sever ve tabii bu da onu tembel gösterir. Boğaların fark edilmeyen en büyük özelliği adalet için savaşmalarıdır. Amaçları ve adalet uğruna enerjisini yükseltir ve savaşır.

İKİZLER:
Bu burç için genellikle kötü yorumlar yapılır. İki yüzlü ve karamsar ifadeleri kullanılır. Ama ikizlerin bilinmeyen yönü eğer onlarla gerçekten iletişim kurar (derinlere inerseniz) Çok cana yakın ve sevimli olduklarını görürsünüz.

YENGEÇ:
Yengeçler aşırı duygusal ve sağlamcılardır. Eleştirilmekten korkarlar. Yengeç akıllı ve zekidir. Fakat yengecin bilinmeyen yönü; yalnız kalmak veya çok yakın arkadaşları ile birlikte olmak onu rahatlatır.

ASLAN:
Bir aslan ile yakın değilseniz. Onu herkese kolay güvenen ve kendini beğenmiş olarak tanımlayabilirsiniz. Fakat bilinmeyen gerçek özelliği tam bir empati ustasıdır. Karşısındakine karşı hassastır. Dahası duyguları okuyabilir.



BAŞAK:
Başaklar sakin ve genellikle analitik düşünen kişiler olarak bilinir. Bilinmeyen özelliği tam lider ve kendine yeten birisi olmasıdır.

TERAZİ:
Dışarıdan terazi dostça ve belki birazda pasif durabilir. Genellikle tartışmaların içinde durmayı sevmez. Fakat gizli yönü onun herkes için çok kritik bir noktada durduğunu söyler. O tam bir uzlaşmacıdır. İnsanları birleştirir.

AKREP:
Genellikle kötü yorumlara maruz kalır. Genellikle saldırgan ve hırslı yönleri ön plana çıkar. Fakat ifade edemediği derin yönleri vardır. İç dünyasında nazik ve ılımlıdır. Fakat bu yönünü ifade edemediği için gizli kalmıştır. İdealist ve hayalperest yönleri de bastırılmıştır.

YAY:
Sosyal, çekici ve enerjiktir. Eğlenmeyi sever. İnsanlar onun bu yönünden dolayı basite alabilirler. Fakat yayın bilinmeyen özelliği derinlemesine düşünen ve analitik bir yapısı olduğudur.

OĞLAK:
Oğlaklar ciddi ve işine düşkün gözükürler. Fakat oğlakların bilinmeyen özelliği onların iyimser ve ilham veren kişilikleri olmasıdır. İlham perisi arıyorsanız yanınızda bir oğlak mutlaka olmalı :)

KOVA:
Soğuk ve dik kafalı olarak tasvir edilir kovalar. Ama derinlerde insanı şaşırtacak özellikleri vardır. Kovalar gerçek kişiliklerinin görülmesini istemezler. Bir kabuğun içindedirler. Aslında derinlerinde anlayışlı ve dost canlısıdırlar. En kötü günlerde en iyi dost olabilirler. Aslında gerçekçi olmayı severler.

BALIK:
Duygusal ve romantik özellikleri ile balıklar her zaman hafife alınmışlardır. Balıklar başkalarını çok bağlı değillerdir. Onların en bilinmeyen özellikleri aslında budur. Balıklar istedikleri an vazgeçebilirler. Aslında derinlerde yenilikçi ve düşüncelidirler.
 
Üst Alt