• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bjelica'dan veda eden Marek Hamsik'e övgüler!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde TrabzonSpor kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Bjelica'dan veda eden Marek Hamsik'e övgüler! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 99 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TrabzonSpor
Konu Başlığı Bjelica'dan veda eden Marek Hamsik'e övgüler!
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Trabzonspor Teknik Direktörü Nenad Bjelica, Alanyaspor'u 5-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu. İşte Nenad Bjelica'nın sözleri; Saha içinde ve saha dışında harika bir insan. Hem saha içinde bir futbolcuyu kaybettik, hem de bize çok yardım eden birisi bizimle olmayacak. Benim için onun son antrenörü olmak büyük bir gurur. İşini saygıyla yapan bir insan. Son anlarda dahi idmanlara ilk gelen, en çok çalışan inanılmaz bir insan. Artık ailesiyle birlikte vakit geçirme vakti. Hamsik'i her zaman çok güzel hatırlayacağız. Onunla her zaman iletişimde olacağız Büyük mutluluk Geldiğimiz andan itibaren çalışma fırsatı bulduğumuz anlardan, kendi anlarımızı oluşturmaya çalıştık. Oyuncular bizimle vakit gçrime fırsatı buldular. Bugün kazandığımız içni tabiki mutluyuz ama Marek için, taraftarlarımız için galibiyeti hak eden herkes için mutluyuz. Eksik oyuncularımız vardı. Ama onların yokluğunun fark edilmemesi bizim için çok büyük mutluluk. Sezon boyu fırsat bulmayan oyuncularımız oynama fırsatı buldu. Galibiyetle veda bizim için önemliydi Bugün 5 gol attık. 5 golü de farklı oyuncular attı. Bir antren olarak baktığınızda daha farklı bir şey bekleyemezsiniz. Taraftarlarımıza da galibiyetle veda etmek bizim için önemliydi.

Üst Alt