• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Az Daha Bebeği Öperek Öldürüyorlardı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yaşam ve Detay kategorisinde x tarafından oluşturulan Az Daha Bebeği Öperek Öldürüyorlardı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 76 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yaşam ve Detay
Konu Başlığı Az Daha Bebeği Öperek Öldürüyorlardı
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
30
Puanları
28

İtibar:





Yeni doğum yapan anneyi ziyarete giden arkadaşları az daha bebeği öldürüyorlardı. Hem de öperek.

Yaklaşık bir ay önce anne olan Claire, bebekle tanışmak isteyen arkadaşlarını misafir etti. Ama evine gelen misafirlerden birisinin ağzında uçuk vardı. Dışarıdan bakıldığından belli olmayan bu virüs tükürük ve ağız çevresindeki yüzeylerle kişiden kişiye bulaşan ve yetişkinleri etkilemeyen bir virüs.

Arkadaşlarının gitmesinin ardından bebeğinin dudaklarının kızarıp şişmeye başladığını fark eden anne, hemen hastaneye koştu. ‘Hastanede doktorların ciddiyetinden bir şeylerin ters gittiğini fark ettim’ diyen anne Claire, başından geçenleri Facebook sayfasından duyurarak anneleri bu konuda uyardı.

Bebeğinin, ağzında uçuk olan arkadaşının öpücüğü ile virüs kaptığını ve 15 gün boyunca tedavi gördüğünü anlatan Claire, ‘İnsanların %85’i bu virüsü taşıyor ve dışarıdan bakıldığında anlaşılmıyor. Kesinlikle bebeğinizi öpülmesine ve hijyen sağlanmadan sevilmesine izin vermeyin’ dedi.
 
Üst Alt