• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz'dan itiraf! 'Düğünümü yaşayamadım'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz'dan itiraf! 'Düğünümü yaşayamadım' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz'dan itiraf! 'Düğünümü yaşayamadım'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d72e7c530cb6da5d81dcf4.jpg

Çağan Atakan Arslan ile 2017 yılında hayatını birleştiren, 20148'de dünyaya gelen Leon Aslan adında bir oğlu ve 11 aylık Zenia adında bir kızı olan Serap Korkmaz, gelinlik defilesinde objektiflere yansıdı.

"İKİ FARKLI GELİNLİK GİYDİM"

36 yaşıdnaki sosyal medya fenomeni, gelinlikleri görünce kendi özel anını hatırladığını ve her gelinliğin onu duygulandırdığını söyledi: Düğünde iki farklı gelinlik giydim. Benim için çok özel bir andı.
65d72e25530cb6da5d81dcef.jpg

"HATIRLADIĞIM TEK ŞEY FOTOĞRAF ÇEKTİRMEKTİ"

Düğünlerini çok kalabalık bir şekilde geçirdiklerini ancak hatırladığı tek şeyin insanları öpmek ve fotoğraf çektirmek olduğunu belirten Korkmaz, "Düğünümü yaşamadım" diyerek, dikkat çeken bir itirafta da bulundu.
65d72c10530cb6da5d81dcd3.jpg

Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Babamın kaybetmesine üzülüyorum!

Üst Alt