• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

avantajlı uygulama varmı?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Alış - Veriş kategorisinde forumdostu tarafından oluşturulan avantajlı uygulama varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Alış - Veriş
Konu Başlığı avantajlı uygulama varmı?
Konbuyu başlatan forumdostu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webchief

forumdostu

Üye

İtibar:

Selamlar.

Umarım çevremden duyduğum için yanılmıyorumdur ve gerçekten bahsedildiği gibi avantajları olan bi uygulama vardır. Benim pek inanasım gelmiyor açıkçası ama o yüzden buraya bi yazmak ve akıl almak istedim. Sizce gerçekten avantajları bol bi uygulama var mıdır yoksa böyle bişey mümkün olamaz mı?

zirvehesap

Üye

İtibar:

Selamlar.

Umarım çevremden duyduğum için yanılmıyorumdur ve gerçekten bahsedildiği gibi avantajları olan bi uygulama vardır. Benim pek inanasım gelmiyor açıkçası ama o yüzden buraya bi yazmak ve akıl almak istedim. Sizce gerçekten avantajları bol bi uygulama var mıdır yoksa böyle bişey mümkün olamaz mı?
Size de selamlar öncelikle.

Sizi gerçekten aydınlatmaya geldim. Ben de kullanmadan önce duysaydım inanmazdım bu kadar ama gerçekten hayat pay diye bi uygulama var ve çok avantajlı. Bu avantajlar ne diyecek olursanız da hangi birinden başlayayım bilemedim.

Bi kere alışveriş yaptıkça puan toplanıyor ve bu puanlara da uygulama hediye veriyor. Carrefour, LCW, internet siteleri gibi alışveriş yapacağınız yerlerde iade sağlıyor. Haziran ayıyla beraber Çiçek Sepeti ve Portylede yeni kampanyalar yapmışlar. Çoğu alanda işimize yarayacak kolaylıklar sağlıyorlar yani.

Benim tavsiyeme gelicek olursak da kesinlikle iade almak çok işe yarıyor. Mağazalardan yaptığınız alışverişlerin fişini uygulamaya yükleyerek veya internet sitelerinden yaptığınız alışverişlerin sipariş numaralarını uygulamaya girerek 100 tl iade alabiliyorsunuz. Yani harcadıkça en azından bi kısmını da olsa geri alabilmek mümkün.

webchief

Üye

İtibar:

Selamlar.

Sizede selamlar bence var. Hayat pay diye bi uygulama var ve bu uygulamanın bi çok avantajı var.

Uygulama yapılan alışverişlerin iadesini uygulama cüzdanına geri yüklüyo sipariş nosuyla. Ben yaptığım her trendyol veya hepsiburada alışverişlerimin 250 tl üstüne 100 tl iadesini alıyorum. Alışveriş yaptıkça puan biriktirerekte hediyelerimi alıyorum hatta puanlarıda istediğim gibi harcayabiliyırum. Bazı indirimleride oluyor işinize yararsa kullanabileceğiniz. Ben kullanıyorum bi süredir herhangi bi sıkıntı yaşamadan tavsiye edebilirim sizede.

Üst Alt