• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Attila Szalai İngiltere yolunda

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde sessizadam tarafından oluşturulan Attila Szalai İngiltere yolunda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Attila Szalai İngiltere yolunda
Konbuyu başlatan sessizadam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sessizadam
Katılım
21 Ocak 2023
Mesajlar
85
Tepkime puanı
29
Puanları
18

İtibar:

Attila Szalai transfer oluyor?
Attila Szalai hangi takıma gidiyor?


attilaszalaitransfer

Fenerbahçe'nin Macar savunma oyuncusu Attila Szalai'ye dev bir talip çıktı; Liverpool.. Buna göre ilk tercihin Kim olduğu ancak bu oyuncunun yüksek maliyetinin Lirvepool'u alternatif isimlere yönlendirdiği kaydedildi. Bu gelişme sonrası İngiliz devi, Attila Szalai'yi transfer hedefi haline getirdi. Haberde, Liverpool'un normalde Türkiye'den bir oyuncuyu alma konusunda tereddütlü olacağı ancak Kim Min-jae 'nin Napoli'de kısa sürede sergilediği performansın, bu yöndeki olumsuz görüşleri azalttığı belirtildi.

İngiliz basını, Szalai için yapılacak teklifi yazmasa da maliyetinin, Kim Min-jae'den çok daha düşük olacağı vurgulandı. Attila Szalai, sadece uzun boyu ve fizik gücüyle değil; isabetli uzun pasları, hızı ve oyunu okuma yeteneğiyle de Van Dijk'i andırdığı yorumu yapıldı. Fenerbahçe'de bu sezon 32 maça çıkan Attila Szalai, 1 kez gol sevinci yaşadı.

attilaszalai..zirveforum.net
 
Üst Alt