• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Akrep Erkeği ile Aslan Kadınının Aşkta Uyumu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Akrep kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Akrep Erkeği ile Aslan Kadınının Aşkta Uyumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Akrep
Konu Başlığı Akrep Erkeği ile Aslan Kadınının Aşkta Uyumu
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

Akrep erkeği zor bir erkektir. Sanırım bunu belirterek giriş yapmak en uygunudur. İlişkilerinde her daim kontrolün üzerlerinde olmasını isterler. Bu kontrol mekanizması onların hayatlarının her evresinde ağır basan bir yöndür.

Aslan kadını da aynı şekilde yönetilmekten çok yönetmeyi sever. Bu onların ilişkilerinde en zorlayıcı taraf olacaktır.

Bu iki burcun bir araya gelmesi zor bir ilişki olacaktır. Bu ilişkiyi iki güçlü kişiliğin arenaya çıkması ve kıran kırana mücadelesi olarak düşünürsek abartmış olmayız aslında.

Olumsuzlıkları saydık hep sanırım. Yani bu burçlar eğer o zor uyumu yakalarlasa mükemmel bir birliktelik de yaşayabilirler. O halde bu durumda ne yardan ne serden geçerim diyenlere biraz tavsiyelerim olacak.

Screenshot_7
Screenshot_1


Aşktan Öte..

‘’Aşktan öte ne var şu hayatta! ‘’ Yok canım yok. Sen daha öğrenememişsin o zaman hayatı böyle düşünüyorsan. Aştan öte olan sevgidir. Devamlı olan sevgidir. Aşk ilk zamanlarda vardır. Sonrasında kendini uzun sevgi yıllarına bırakır. Saygı ve sevgi.. Mükemmel ikilidir. Yeri gelecek sen alttan alacaksın yeri gelecek o. Beni seni olmamalı yani. İlk başta aşkla başlayan bu ateşli ilşiki durağanlaştığında sizi tek ayakta tutacak olan sevgi ve saygı ikilisi olacaktır.

Düşünce..

O seni ne kadar düşünüyor ya da ilgi gösteriyorsa sen daha fazlasını yap. Bu her ilişkide olması gerekendir. Ama aslan kadını ve akrep erkeği buna daha ço dikkat etmeliler. Birbirlerini gerçekten düşünerek birlikte olacaklarsa o ilişki onlara saadet kapısını sonuna kadar açacaktır. Bu iki burçta ilgiyi sever, karşısındakinin düşünceli yapısına önem verir. Hayatlarının genelinde düşünceli yapı olan bu iki burç ilşkilerinde de düşünceli olan tarafları görmek ve yaşamak isteyecektir. Siz siz olun ince olun. Akrep bunu sağlamakta zorlanacak, aslan ise bunu çok güzel başaracaktır. Hadi ama akrep aslanın senin kafana sokmasını beklemeden faaliyete geç, küçük ipuçlarını yakala ve mutlu et, mutlu ol!

Ah Akrep!
1356782292_63_RESM


Akrep burcu biraz hovardadır. Aslan kadını ise tam evcimendir. Bu durumda evlilik düşünüyorsa bu iki burçta olan kişilerden akrep, fedakarlık yapmak zorunda kalacaktır. İstediğinde evine mükemmel bağımlı olan akrebi elde tutmak da aslan kadınına bağlıdır. Evlilklerini bir çocukla taçlandırmak da akrebi tam bir eş yapacaktır. Akrep erkeği vicdan duygusu yüksek olan bir burçtur. Yani orada kadın evindeyken hele ki çocuklarını doğurmuşken çok zordur hovardalık yapması.

Söz geçirme konusunda da her zaman kendi sözlerinin geçmediğini bilerek evliliğe adım atmalılar ve bir birlerini hoş görmelidirler. Akrep üstünlük kurmaktan, aslan ise dırdır etmekten vazgeçmelidir. Aslan burcu unutmaz ama ilişkisinde ve evliliğinde bazı şeyleri unutmak zorundadır. Yoksa zora gelemeyen akrep kaçmayı seçecektir bir zaman sonra.

Ateş ve Barut

Her zaman ateş ve barut gibidir kadınla erkek. Ama ateşin çoğaldığı, buram buram yandığı ilişki akrep ve aslandadır. Akrep burcu cinselliği sever. Aslan kadını da seksi olmayı sever. Bu iki durum onların evliliğinde en güzel uyumu sağlamalarına çok yardımcı olacaktır. Kadın seksi olacak ve erkek hep onu arzulayacaktır. Kadın onu elinde tutmak için çok güzel fantaziler bulmalı ve akrebin fanzezilerine de ayak uydurmalıdır.

Neşeli Ol

Akrep erkeği kadınının seksi ve güzel olmasına önem verir. Ama sadece bununla bitmez o kadını aynı zamanda neşeli bulmak, neşeli görmek ister. Bu şekilde o da kendine enerji toplar. Etrafında ona devamlı neşe dolayısıyla enerji veren kadınla mutluluk yolunda emin adımlarla ilerleyecektir. Devamlı surat asan, dırdır eden bir kadına tahammülü yoktur. Neşeli olun ve onun kalbinde tahtı kurun.

Güvenmek Lazım

Akrep burcu mu kıskaçtır yoksa aslan kadını mı deseniz tabi ki de size aslan kadını derim. Normalde akrep burcunun kıskanç olması beklenir. Ama aslan kadını öyle çok kıskançtır ki akrebe kıskanmak için zaman bırakmaz. Rahatına düşkün olan, özgürlüğünü çok fazla feda edemeyen akrep ise buna gelemez. O halde gereksiz kıskançlıkları hayatınızdan atın gitsin. Bırakın seviyorsa zaten yanınızda olacaktır. Sevmiyorsa da elden ne gelir önünüze bakın. Eğer onu kıskanmamayı öğrenirseniz iyi bir ikili olabilrsiniz. Tabi hiç kıskanmadan da olmaz yani. Sadece aşırıya kaçmayın yeter.
 
Üst Alt