• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Akrep burcunun anlaşamadığı burçlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Akrep kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Akrep burcunun anlaşamadığı burçlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Akrep
Konu Başlığı Akrep burcunun anlaşamadığı burçlar
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

Akrep burcunun anlaşamadığı burçlar
Akrep – Terazi uyumu

Büyük bir çekim ile başlayan ilişki Akrep’in kıskançlığı ve Terazi’nin ele avuca sığmazlığı nedeniyle hüsrana uğrayabilir. Terazi’nin “kıvrıl ama kırılma” felsefesine karşılık Akrep’in sertliği çatışma yaratır.

Akrep – Aslan uyumu

Her iki burç da son derece güçlü ve baskındır. Karşılıklı övgü ve hayranlık bir süre sonra iktidar mücadelesine dönüşebilir.

Akrep – İkizler uyumu

Akrep özel alanına çok düşkün bir burçken İkizler başkalarıyla iletişimde bulunmadan yaşayamaz. İkizlerin uçarılığı ve esnekliği ile Akrep’in sert ve sabit mizacı çatışmaya mahkumdur.

Belirsizler
Akrep – Akrep uyumu

İki Akrep arasındaki benzerlik bir nimet de lanet de olabilir. Tutkulu ve iyi bir cinsel yaşam vaadeden bir ilişki olmasına karşılık bir süre sonra güç mücadelesi ilişkide yıpranmaya sebep olabilir.

Akrep – Boğa uyumu

Zıt burçlar olan Akrep ve Boğa’nın hayata ve ilişkilere bakışı birbirine oldukça benzer. Ancak her iki burcun inatçı, sert ve esnek olmayan tabiatı ilişkinin devamında sorun yaratabilir.
 
Üst Alt