• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Akrep kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Akrep
Konu Başlığı Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Akrep burcu erkeği, sorunsuz, güvendiği ve kendisini seveceğine inandığı kadınlardan hoşlanırlar. Sorunlardan hoşlanmayan akrep erkeği en çok bu özelliği ile dikkat çeker. Kişiliği yüksek kadınlardan hoşlanır ancak zor ve kendini beğenen kadılara tahammül edemezler.

akrep-burcu-erkegi-nasil-kadinlardan-hoslanir.jpg


Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?
Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, bakımlı ve şehvetli olmanız gerekir. Akrep burcu erkeğinin güvenini kazanmak çok önemlidir. Güven her şeyden önce gelir. Ayrıca onu çok sevdiğinizi ona belli edin ve yanındayken gözünün içine bakın.

Bu sayede akrep burcu erkeğinin kalbini fethedeceğisiniz. Yaratıcı olmanız ve bu özelliğinizi ön plana çıkarmanız da sizin yararınıza olacaktır. Bütün bu uygulamalardan sonra akrep burcu erkeğinizi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

akrep-burcu-erkegi-nasil-etkilenir.jpg


Akrep Burcu Erkeği Cinsellik

Akrep burcu erkeği, cinsel ilişkide oldukça aktif ve arzuludur. Fiziksel olarak çekici oldukları için cinsel ilişkide karşısındaki insanı rahatça etkileyebilirler. Akrep erkeği sevdiği kişiyle her şeyini paylaşmaktan çekinmez ve ona bağlanır.

Cinsel ilişkide oldukça güçlüdür ve partnerinden de güçlü olmasını bekler. Fiziksel ilişkide hayal dünyasını da kullanmaktan geri kalmaz. Sürekli cinsel ilişkide bulunmak ister. Fantezilerini partneri ile yaşamaktan çekinmez. Partnerinin en haz verici noktalarını keşfederler.

akrep-burcu-erkegi-cinsellik.Jpeg
 
Üst Alt