• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Akrep kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Akrep
Konu Başlığı Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeğinin aşk hayatı nasıldır?, bir akrep erkeğiyle aşk nasıl yaşanır ve akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Akrep burcu erkeğinin aşk hayatı hakkında merak edilenler...

Akrep Burcu Erkeği
Akrep burcu erkeği
aşk hayatında tutkulu ve çok şey verebilen bir özelliğe sahiptir. Oldukça hareketli olan bu burç, kadınlar üzerinde bir çekim gücüne sahiptirler. Kolay kolay hiçbir kadın onlardaki bu çekim gücüne karşı koyamaz. Yanında olanları kendi yanına çeker, bir dost ya da arkadaş olar fark etmiyor. Kadınlar akrep burcu erkeklerine aldırış edemez, yaptıklarını görmezden gelemez.
Akrep burcu erkeği aşk hayatında iki farklı özelliğe sahiptir. Yani her erkek akrebi için aynı öngörüde bulunulamaz. Bazı akrep burcu erkekleri aşkın güzelliğinden uzaktırlar. Bazı akrep erkekleri için bu söz konusu olamaz; onlar aşkın tüm güzellikleri ile yaşamak isterler. Akrep burcu erkeğine değer verecek, ona karşı adım atacak kadın önceden bunları bilmelidir.
Akrep burcu erkeği aşk hayatı, akrep burcu erkeği cinsellik, akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?, akrep burcu erkeği çekiciliği, akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları, akrep burcu erkeği tehlikeli midir?, akrep burcu erkeği cinsellik, akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?, akrep burcu erkeği özellikleri gibi soruların cevaplarını araştırdık ve derledik.

akrep-burcu-erkegi.gif

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aşkın pozitif enerjisinden yoksun, kaba ve sırf kendini düşünen egoist bir erkektir. Partnerinin isteklerine önem vermez. Saltanatına düşkündür, tüm gücünü birlikte olduğu kadına göstermek için elinden geleni yapar. Yani hiç çekilir bir aşk değildir. Kadını bezdirir aşkıyla, kaçacağınız varsa kaçın derim.
Diğer akrep burcu erkeği, yani aşkı güzelliğiyle yaşayan ise aşka gerçekten inanır. Aşk konusunda heyecanlı ve enerjisi bu yöndedir. Evlilik kararı alıp bunu uygulamaya döktüğünde oldukça zorluk çekecektir. Bağımsız davranacak, yer yer otoritesini hissettirecektir. Aşkı pozitif gören akrep burcu sevdiği bir kadınla evlendiğinde ilginç iyi bir evlilik olacaktır.
Aman iki akrep burcu erkeğini birbirine karıştırmayın. Hemen karar vermeyin ve gözlemleyin, aşka inanmayan, partnerine söz hakkı vermeyen akrep burcu erkeği ise vakit kaybetmeden uzaklaşın derim.
akrep-burcu-erkegi-ask-hayati-001.jpg

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri
 • Akrep burcu erkeğinin, fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği bakışlarıdır. Karşısındaki insanı bakışları ile etkileyebilir.
 • Dolgun dudakları, açık alın yapısı, dolgun saçları ve delici gözleri ile baştan aşağıya muazzamdır.
 • Akrep burcu erkeği, arzulu ve istekli yapısı ile dikkat çekici bir özeliğe sahiptir. Bir şeyi yapmak isterse onun peşinden koşar ve asla vazgeçmez.
 • Her zaman yeni şeyler öğrenmeye ve keşfetmeye isteklidir. Elde etmek istediği şeyi mutlaka elde eder.
 • Akrep burcu erkeği, son derece duygusaldır. Dışarıdan bakıldığında duygusal bir yapısı yokmuş gibi gözükür fakat bu böyle değildir.
 • Dışarıdan son derece neşeli, eğlenmeyi seven, yerinde duramayan, enerji bir yapıya sahipmiş gibi gözükür. Fakat iç dünyasında karamsardır.
 • Akrep burcu erkeği, her zaman duyarlıdır. Fakat bazen umursamaz ve düşüncesiz olduğunu da söyleyelim.
 • Akrep burcunu duyduğunda çekingenlik ile yaklaşır. Akrep burcu yaşadığı bütün zorluklara güçlükle karşı gelir ve dimdik ayakta durur.
 • Akrep burcu erkeği, hayatının daima zevkli olmasını ister. Hayatın güzel yanlarını görmek ve zevkini çıkarmak ister.
 • İstekleri böyle olunca, kendisini eğlendiren ve neşe veren insanlar daha çok dikkatini çeker.
 • Akrep burcu erkeği kendisine zevk veren gözlerine güzel gelen her şeyi düşünür ve ona karşı isteği artar.
 • Akrep burcu erkeği, insanlara karşı ilk başta şüpheci yaklaşır. Kimseye kolay kolay güvenmez. Birisine güvendiğini görmek neredeyse imkansızdır.
 • Akrep burcu erkeği, eleştiride bulunmaktan oldukça hoşlanır. Fakat kendisinin eleştirilmesinden hiç haz etmez.
 • Akrep burcu erkeği, açık sözlüdür ve güvenilirdir.
 • Kısıtlanmayı hiç sevmez ve dilediği gibi yaşamak ister. Akrep burcu erkeği için özgürlük çok önemlidir.
 • Özgür olduğunu hissederse mutlu ve neşeli bir insana dönüşür. Fakat kısıtlanırsa sinirlenir ve huzursuz olur.
 • Akrep burcu erkeğinin, bakışlarıyla etkileyemeyeceği insan yoktur. Bir bakışıyla karşısındaki insanı etkisi altına alabilir.
 • Akrep burcu erkeği, çevresindeki insanı kolayca çözebilir. Ondan bir şey saklamak ve ya gizlemek yapılacak en son hatalardan olmalıdır.
 • Analiz etme ve tespit yeteneği oldukça gelişmiştir.
 • Akrep burcu erkeği için, dostluk çok önemli bir kavramdır. Arkadaşlarını özenle seçer ve herkesi dostu kabul etmez.
akrep-burcu-erkegi-ozellikleri.gif
 
Üst Alt