• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları ne zaman? (2023 AÖF sınav takvimi)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları ne zaman? (2023 AÖF sınav takvimi) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları ne zaman? (2023 AÖF sınav takvimi)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları ne zaman? (2023 AÖF sınav takvimi)

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları için tarih araştırmaları başladı. 11 Haziran'da tamamlanacak olan AÖF bahar dönemi final sınavlarının ardından öğrenciler geçemedikleri dersler için yaz okulu sınavlarına dahil olacak. Peki, AÖF yaz okulu sınavları ne zaman?

2023 AÖF yaz okulu sınav tarihleri, geçemedikleri eksik derslerinden de geçmek için sınava girecek öğrencilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları ne zaman? AÖF YAZ OKULU SINAVLARI NE ZAMAN? Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan 2023 sınav takvimi sonrasında, AÖF yaz okulu sınavları için tarihler belli oldu. Buna göre; Yaz okulu başlama ve bitiş tarihleri 3 Temmuz 2023-19 Ağustos 2023 olarak açıklandı. Yaz okulu sınavları ise 19 Ağustos'ta yapılacak.
Pb9uPeOMmE6ZHA5k5seUTw.jpg
AÖF YAZ OKULU ONLİNE MI OLACAK? AÖF yaz okulu sınavlarıyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi ancak yapılacak olan yaz okulu sınavlarının online olarak gerçekleşmesi bekleniyor.

Üst Alt