• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber 700 TL değerindeki Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Dünyasından Son Haberler kategorisinde x tarafından oluşturulan 700 TL değerindeki Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Dünyasından Son Haberler
Konu Başlığı 700 TL değerindeki Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz oldu
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

ZF Teknik Sorumlu
Teknik Admin
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

700-tl-degerindeki-assassin-s-creed-valhalla-kisa-15496529_9341_amp.jpg


Fransız video oyun geliştiricisi Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Assassin's Creed Valhalla, ücretsiz hafta sonu etkinliği ile Ubisoft Connect'te 15 - 19 Aralık tarihleri arasında tüm platformlarda ücretsiz oldu.

Sevilen aksiyon macera oyunu serisi Assassin's Creed'in İskandinav mitolojisini ele alan oyunu Valhalla, Ubisoft Connect platformunda kısa süreliğine ücretsiz olduğu duyuruldu.
ASSASSIN'S CREED VALHALLA KISA SÜRELİĞİNE ÜCRETSİZ OLDU

Ubisoft Türkiye'nin Twitter hesabından yapılan duyuru ile Assassin's Creed Valhalla, 15 - 19 Aralık tarihleri arasında ücretsiz hafta sonu etkinliğiyle ücretsiz oldu. Assassin's Creed Valhalla'yı 5 gün boyunca ücretsiz oynayabilmek için Ubisoft Connect hesabınızın olması ve buraya tıklayarak Assassin's Creed Valhalla'yı ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

700-tl-degerindeki-assassin-s-creed-valhalla-kisa-15496529_4356_m.jpg

Fransız geliştirici Ubisoft'un sevilen aksiyon oyunu Assassin's Creed Valhalla'yı Epic Games ve Ubisoft Store'un ardından Steam mağazasına da getirdi. Uzun bir aranın ardından Steam kullanıcıları ile buluşan Assassin's Creed Valhalla, Steam'deki fiyatları nedeniyle oyuncuların tepkisini de topladı.
700-tl-degerindeki-assassin-s-creed-valhalla-kisa-15496529_6371_m.jpg
 
Üst Alt