• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Fenerbahçe, Konyaspor karşısında (Canlı anlatım)spo

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Fenerbahçe, Konyaspor karşısında (Canlı anlatım)spo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Fenerbahçe, Konyaspor karşısında (Canlı anlatım)spo
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Fenerbahçe, Konyaspor karşısında (Canlı anlatım)spo

Fenerbahçe, Süper Lig'in 35. haftasında Konyaspor ile deplasmanda karşılaşıyor. İşte ayrıntılar ve karşılaşmadan öne çıkan dakikalar...

Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında Konyaspor ile deplasmanda karşılaşıyor.

Bu sezon rakip sahadaki hiçbir maçı kaybetmeyen İsmail Kartal'ın öğrencileri, haftaya 89 puanla ikinci sırada girdi. Karşılaşmada orta hakem olarak Bahattin Şimşek düdük çalıyor. Şimşek'in yardımcılıklarını Süleyman Özay ve Osman Gökhan Bilir üstlendi. Mücadelenin VAR koltuğunda Alman hakem Daniel Schlager görev yapıyor. Fenerbahçe'de tedavileri süren Jayden Oosterwolde ve İsmail Yüksek forma giyemeyecek. Bonucci ve Serdar Aziz ise teknik heyet kararıyla Konya'ya götürülmedi.

SARI-LACİVERTLİLERDE 7 OYUNCU KART SINIRINDA Fenerbahçe'de 7 isim sarı kart ceza sınırında yer alıyor. Sarı-lacivertlilerde Edin Dzeko, Dusan Tadic, Michy Batshuayi, Cengiz Ünder, Mert Müldür, Ferdi Kadıoğlu ve Rodrigo Becao, yarın oynanacak maçta kart görmeleri durumunda Mondihome Kayserispor mücadelesinde takımını yalnız bırakacak.

KARŞILAŞMADAN ÖNE ÇIKAN DAKİKALAR 1' Maç başladıİLK 11'LER Konyaspor: Slowik, Ahmet, Uğurcan, Adil, Hadebe, Guilherme, Nzonzi, Soner, Ndao, Oğulcan, Cikalleshi. Fenerbahçe: Livakovic, Osayi, Becao, Djiku, Ferdi, Szymanski, Fred, İrfan Can, Mert Hakan, Tadic, Dzeko

Üst Alt